O NAS

THE BAY EDUCATION powstało w 2017 roku z myślą o realizacji zmieniających się obecnie celów i potrzeb dotyczących nauki języka angielskiego. W The Bay kładziemy nacisk na elementy niezbędne do skutecznej nauki języka: czytanie, słuchanie, pisanie, gramatykę, ale przede na mówienie i komunikację, która obecnie stanowi kluczową rolę w kontaktach z obcokrajowcami podczas urlopów, spotkań z rodziną zza granicy, wyjazdów służbowych, czy rozmów biznesowych. Lepsza znajomość języka obcego stanowi także przepustkę do uzyskania lepszej pracy lub awansu zawodowego.

Od 2020 roku postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego i ósmoklasisty nie tylko z języka angielskiego, ale także z matematyki i języka polskiego.

 

 

Szkoła mieści się na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Swobodnej 11 na os. Nad Wisłą w Fordonie. Jedna z naszych sal znajduje się także w pobliżu (1 min drogi od ul. Swobodnej 11) - przy ul. Dorodnej 5. 

 

 

Istotną rolę w The Bay pełni także miła atmosfera. Nauczyciele nie wywierają nacisku na kursantach, zapewniają im zdrowe środowisko do wspólnej, ale i samodzielnej nauki. Sprzyjają temu wykorzystywane przez nas gry planszowe, karciane i improwizacyjne, a w przypadku dzieci i młodzieży także zabawy ruchowe, czy wspólne tworzenie projektów.

 

J. ANGIELSKI

Podczas lekcji j. angielskiego pracujemy z programem National Geographic Learning, który skierowany jest do ambitnych dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy chcą „żywego” kontaktu z językiem. Materiały National Geographic Learning są w pełni autentyczne- podczas zajęć oglądamy filmy, słuchamy nagrań, czy zapoznajemy się z tekstami, które nie zostały stworzone specjalnie dla podręczników, lecz dla rodzimych użytkowników języka. Dzięki temu nasi kursanci w bardzo krótkim czasie spontanicznie zaczynają posługiwać się językiem angielskim.

Kursy dla dorosłych i młodzieży są miejscem spotkań osób stawiających sobie nowe wyzwania, ambitne cele, które przy okazji nauki chcą także miło spędzić czas, czy nawiązać nowe znajomości.

Zajęcia dla dzieci są zaś czasem spędzonym na zabawie i poznawaniu świata, a jego efektem jest spontaniczna komunikacja w języku angielskim!

 

 

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW ÓSMOKLASISTY I MATURY

Podczas kursów przygotowujących do egzaminów ósmoklasisty i matury nasi kursanci zajmują się rozwiązywaniem zadań podobnych do tych, które mogą pojawić się w arkuszu egzaminacyjnym. Dzięki małej ilości osób w grupie (max. 8 osób), nauczyciel może każdemu poświęcić dużo uwagi.

Tego typu kursy prowadzimy z następujących przedmiotów: j. angielski, j. polski, matematyka.