Angielski dla młodzieży

Chcesz zrozumieć dokładnie swojego ulubionego zagranicznego blogera lub youtubera? A może marzysz o podróżach po świecie: Los Angeles, Nowy Jork, a może Tokyo? Zależy Ci na dobrym wyniku maturalnym i na studiach, które otworzą Ci wrota do międzynarodowej kariery?

Globalizacja sprawiła, że droga ku realizacji Twoich planów powinna rozpocząć się od nauki języka angielskiego, bo to właśnie ta umiejętność pozwoli Ci komunikację z osobami z całego świata!

 

Bez względu na to, czy czujesz, że „straciłeś parę szkolnych lat”, bo nie zdawałeś sobie sprawy jak ważny jest angielski, czy chcesz po prostu podszlifować swoje zdolności, w The Bay znajdzie się grupa dla Ciebie!

 

Nasi nauczyciele włączają do kursu gry planszowe i karciane, a także stawiają na zabawy improwizacyjne! To nieodłączna część każdej lekcji!

 

Dzięki zajęciom przygotujesz się lepiej do egzaminu ósmoklasisty, czy matury, ale przede wszystkim poprawisz swoje umiejętności komunikacyjne. W The Bay nie ma zadań domowych. Każdy uczeń ma natomiast możliwość skorzystania z aplikacji zawierającej nowe słownictwo z lekcji.

 

 

Kurs składa się z 65 godzin zegarowych 2 x 60 min / tydz.

Grupa liczy od 4 do 8 osób.

Zajęcia mogą odbywać się stacjonarnie lub online.

Podręcznik, woda, kawa i herbata w CENIE!

 

 

Cennik:

1 rok nauki:

rata miesięczna (wrzesień-maj) 219 zł

rata semestralna (wrzesień i styczeń) 980 zł

 

1 rok nauki z kartą zniżkową*, 2 lub kolejny rok nauki, kolejny członek rodziny, kolejny kurs:

rata miesięczna (wrzesień-maj) 199 zł

rata semestralna (wrzesień i styczeń) 890 zł