Angielski dla dorosłych

Uczyłeś się języka angielskiego, ale tak naprawdę nigdy nie doszedłeś do etapu, w którym mógłbyś swobodnie się komunikować za granicą lub podczas rozmowy o pracę?


Kiedy przyjdziesz do The Bay, zrozumiesz, że nie jesteś jedyny! Bez względu na to, ile masz lat, znajdziesz grupę dla siebie. Podczas zajęć będziesz rozwijał gramatykę, umiejętności pisania, czytania, słuchania, a przede wszystkich zdolności komunikacyjne! Dzięki podręcznikom wydawnictwa National Geographic Learning przeżyjesz fantastyczną przygodę, dzięki której nie tylko zdobędziesz nową wiedzę z zakresu posługiwania się językiem, ale także na temat kultury, technologii i smart rozwiązań! Co więcej, poznasz nowe osoby, którym przyświecają podobne cele i chcą się rozwijać tak samo jak Ty. Podczas zajęć poza konwersacjami, będziecie grać w gry karciane, planszowe i improwizacyjne. A jeśli nie będziesz mógł przyjść na zajęcia, wszystko nadrobisz z naszą aplikacją!


Co wydarzy się później? Pomyśl tylko o swobodnej konwersacji w języku angielskim w miejscu, do którego tak bardzo chcesz pojechać, czy podczas rozmowy o pracę.


 

Kurs składa się z 65 godzin zegarowych 2 x 60 min / tydz.

Grupa liczy od 4 do 8 osób.

Zajęcia mogą odbywać się stacjonarnie lub online.

 

Podręcznik, woda, kawa i herbata w CENIE!

 

 

Cennik:

1 rok nauki:

rata miesięczna (wrzesień-maj) 219 zł

rata semestralna (wrzesień i styczeń) 980 zł

 

1 rok nauki z kartą zniżkową*, 2 lub kolejny rok nauki, kolejny członek rodziny, kolejny kurs:

rata miesięczna (wrzesień-maj) 199 zł

rata semestralna (wrzesień i styczeń) 890 zł