Angielski 55+


Jeśli masz powyżej 55 lat, prawdopodobnie nigdy nie uczyłeś się języka angielskiego w szkole. Dziś prawdopodobnie odczuwasz dyskomfort, gdy jedziesz na wakacje i nie możesz uzyskać informacji, na których ci zależy lub gdy przed podróżą samolotem do Wielkiej Brytanii do dzieci i wnuków (które swoją drogą mówią głównie w języku angielskim), celnik zadaje Ci pytania, na które nie umiesz odpowiedzieć. Niby znasz podstawowe słowa, ale paraliżuje Cię strach.

Chcesz, by to się zmieniło? W The Bay znajdziesz grupę osób w Twoim wieku, którym przyświecają podobne cele! Wasz lektor zaopiekuje się Wami, dostosuje tempo lekcji do Waszych potrzeb, skupi się na tym, co dla Was najważniejsze (np. rozmówki na lotnisku itd.).

Wkrótce wspólnie pokonacie strach przed podróżą, czy utratą relacji z wnukami! W gratisie zyskasz nowe znajomości, a także trening pamięci. Kilka lat temu uczeni z Edynburga dowiedli, że ludzie w podeszłym wieku władający kilkoma językami, szybciej niż jednojęzyczni wykonują zadania sprawdzające zdolności poznawcze!

 

 

Kurs składa się z 65 godzin zegarowych 2 x 60 min / tydz.

Grupa liczy od 4 do 8 osób.

Zajęcia mogą odbywać się stacjonarnie lub online.

 

Podręcznik, woda, kawa i herbata w CENIE!

 

 

Cennik:

1 rok nauki:

rata miesięczna (wrzesień-maj) 219 zł

rata semestralna (wrzesień i styczeń) 980 zł

 

1 rok nauki z kartą zniżkową*, 2 lub kolejny rok nauki, kolejny członek rodziny, kolejny kurs:

rata miesięczna (wrzesień-maj) 199 zł

rata semestralna (wrzesień i styczeń) 890 zł